Filmler Türkçe Dublaj&Türkçe Altyazılı eklenmektedir. Dili kaynak bölümünden değiştirebilirsiniz. Açılmayan filmleri bize raporlamayı unutmayın.
Rock the Kasbah
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 514 Görüntülenme

Rock the Kasbah

Bütün hayatında, başarıksızlıklar ile geçiren ünlü müzik yapımı adamımız herşeyin başarısızlığınını getiren bir sebep ara, ve bulamayınca kendisi kafa dinlemek için bir gün bir plan yapıp.Aniden apar topar afganistana gitmeye karar verir parasız ve passaportsuz olan bu adam bir yolunu bulup afganistana gider ve orada bir kadınla tanışır ve tanışmadan önce,kadınla diyaloga girmeye utanır ve uzaktan sadece bakışmışlardır.Kadının hiç beklemediği bir özelliği vardır adam kadını sıradan bir kadın sanarken hiçte beklemediği bir sürpriz detay çıkar kadının sesi adamınkinden güzel veya Dünyada'ki tüm kadınların sesinden güzel bir sesi vardı,adeta şans ona konmuş gibi seviniyordu adamımız,ve sonrası afganistanda bir star grubu olan afgan star grubuna katılmak için yol katarlar.Ünlü bir yönetmenin eseri aldığı film sizlere HD olarak kaliteli bir şekilde ekranınıza geliyor hayat Filmpas'ta güzel Müzikte istediği şeyleri yapamayan adam kadının üstünden afgan star grubunda bakalım neler yapacak ?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmde olabildiğince az ses çıkmıştır lütfen sesini biraz daha açın müzik dünyası ve müzikseverler ve komedinin bol olduğu müzikle ilgilenenler için güzel bir film sizlerle ek bilgi daha vereceğim sizlere Filmpas'ta dilediğiniz daha nice müzikli dramlı ve dramlı komedili filmler sizleri bekliyor olacak.

  Diğer Adları:

  Rock the Kasbah

  Yayın Tarihi:

  23 Ekim 2015

  Senaryo:

  Mitch Glazer

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?