Filmler Türkçe Dublaj&Türkçe Altyazılı eklenmektedir. Dili kaynak bölümünden değiştirebilirsiniz. Açılmayan filmleri bize raporlamayı unutmayın.
Recep İvedik 5
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (17)
4.1 IMDB Puanı 24 Yorum 29,310 Görüntülenme

Recep İvedik 5

Aslında ilk 3 filminde bizleri kahkahalara boğan film 4.filminde cidden işin içine etmiştir. Cidden Türk tarihinin en kara filmlerinden biri olmuştur ve milyonlarca kişi sinemaya gitmiştir. Bunun üstüne hatta yapımcı firma battığını illan edip ortalıktan kaybolmuştur. Bunun üzerine +35 dakika daha çekilmiş ve vizyona girmiştir. Recep İvedik 5 sansürsüz olarak sitemiz de yayınlanacaktır. İlk filmi cidden güldürmüştü ve hala izlenmektedir bunun üstüne 2. ve 3. filmi çıkarak güzel izlenimler bıraktı. 4.film ise şuanda TV8'de yayınlanan Survivor programının tarzında bir film oldu ve çok kötü oldu. Film yayınlanması itibari ile oldukça fazla kötü yorum aldı bu serinin 5.filminden beklentimiz kesinlikle üstümüzde güzel izlenimler bırakmasıdır. Şahan Gökbahar umarım bu filmi iyi bir şekilde yapacaktır ve bir program üzerine gitmez gene film umarım. Herkes bu filmi İnternet'te arayacak ilk olarak eğer film Sinema Çekimi olarak düşerse ilk ve tek sitemiz de olacaktır. Siz de bu filmi 5 farklı oynatıcıda sansürsüz olarak izleyeceksiniz. Eğer televizyonlara gene 4.film gibi erken düşerse hemen DVD hali de sitede paylaşılacaktır. Recep ivedik 5 izle, Recep ivedik 5 full izle


Telif nedeniyle kaldırdık yok artık yok 🙁

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Filmi eğer izlemişseniz kategorisini tahmin edebilirsiniz film yerli komedi filmidir. Ve ülkenin en çok gişesine sahip yerli filmdir yani bu yüzden bu film ne kadar kötü olsa da izlenecektir. Bu da büyük ihtimal serinin ilk 3 ve bıraktığı izlenimlerdir. Umarım Şahan Gökbahar ve Tolga Gökbahar iyi bir film yaparlar ve bu sefer insanları boşuna sinema salonlarına davet etmezler. Çünkü ilk film de dolandırdıklarını iddia ettiler ve sonrasın çıkardıkları +35 dakika da izlenmeyecek derecede kötüydü. Milyarlarca lira kazanan bu adam resmen sanki 1 lira kazanıyor muş gibi insanları saçma olan +35 dakikayı izlemeye davet etti bu açık bir şekilde dilenmektedir bize göre. Şahan Gökhbahar bu hareketinden sonra gözümüzden düşen oyuncular arasındadır. Ne kadar dolandırılmış olsa da bunu +35 dakika saçma içerikle telafi etmemeliydi. Biz gene de bu filmi 720p ve 1080p olarak en kısa sürede sunacağız. İzleyen herkese iyi seyirler dileriz.

  Yayın Tarihi:

  17 Şubat 2017

  Senaryo:

  Şahan Gökbahar

  Resimler

  "Recep İvedik 5" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (24)