Filmler Türkçe Dublaj&Türkçe Altyazılı eklenmektedir. Dili kaynak bölümünden değiştirebilirsiniz. Açılmayan filmleri bize raporlamayı unutmayın.
Karanlığın Elli Tonu
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
N/A IMDB Puanı 24 Yorum 10,144 Görüntülenme

Karanlığın Elli Tonu

Grinin Elli Tonu filminin devam filmi olan Karanlığın Elli Tonu 10 Şubat 2017'de vizyona girecektir. İlk filmi dünyaca milyonlarca defa izlenmiş ve herkesi şaşırtmıştı. İlk filmdeki olayların ardından egosu büyük hasar alan Christian Grey her şeye rahmen Anastasia ile birlikte olmak ister. Anastasia ise hala Christian'ı aşk yaşamasına rağmen bütün yaşadıklarından sonra hareketlerine çok dikkat etmeye çalışmaktadır. Her şeyden önce Christian'ın kendisinden bir şey gizlememesini koşul koşar. İki taraf da bazı ödünler vererek aralarında öncekinden daha temeli güçlü bir ilişki kurmaya başlarlar, ancak Christian'ın mazideki karanlık olay ve kişiler, bu ilişkiye erinç vermeyecektir. Filmin konusunu anlattığımız gibi karma karışıktır bence bunu boşuna okumayın direk filmi izleyin. Grinin elli tonu filmi sitemiz de 1080p olarak yayınlamıştık hatta içeriğin yanında diğer filme gidebileceğiniz bir bağlantı mevcuttur. Karanlığın elli tonu izlemek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz bu filmi Türkçe Dublajlı ve Türkçe Altyazılı olmak üzere 2 seçenek ile yayınlayacağız. İnternet'e ne zaman düşeceği konusunda kimsenin bilgisi olmadığı film ortalama Şubatta yayınlanacağı için sinema çekimi versiyonu aynı hafta düşer ve sitemiz de eklenir. Ancak DVD sürümü yani 1080p vizyondan en az 1 ay sonra eklenir. Bu filmi izlerken en önemli şey de Karanlığın Elli Tonu Sansürsüz izlemektir. Çünkü film +18 Erotik kategorisine girmektedir ve çok fazla sevişme sahnesi mevcuttur. FilmPas.net olarak iyi seyirler dileriz.


Sinema çekimidir en kısa zamanda güncellenecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Karanlığın Elli Tonu filminin fragmanını izleyen bir iki kullanıcının dediklerini sizler için derledik ve paylaşıyoruz.. Kullanıcıların yorumlarına baktığımız da belirli kesim yayınlanmaması istiyor ilk filmde ki +18 olaylardan sonra ama bizce bu yobazca bir yorumdur. Tarafsız bir site olmamıza rağmen bu yorumu yapmaktan çekinmiyoruz çünkü bu tür filmlerin zaten yaş sınırı mevcuttur ve istemeyen gitmez diye düşünebiliriz. Film de işkence tarzı iğrençlik olmadıktan sonra her film sinemalara gelebilir.. Çünkü bunlar filmlerdir ve insanların her filmden çıkarması gereken dersler vardır. Grinin elli tonu filmi HD bir şekilde sitemiz de eklenmişti ve en merak edilen nokta ise bu filmin internette ne zaman izleneceği. Karanlığın elli tonu filmi ilk olarak Sinema Çekimi olarak siteye eklenecektir ve sonrasında 1-2 ay sürede 1080p düşmesi beklenmektedir. Bu film sitemiz yönetimi tarafından hem Türkçe Altyazılı hem de Türkçe Dublajlı olarak eklenecektir. Bu iki şey biliyoruz ki en büyük tartışma belirli kesim Dublaj ne zaman gelecek? Bir kısım dublajlı film mi izlenir altyazılı ne zaman gelecek diyor.. Biz de sizin bu şikayetlerinizi göz önüne alarak genel de filmleri 2 türlü eklemeye dikkat ediyoruz. Karanlığın elli tonu Türkçe Altyazılı sitemiz de eklidir. 720p olarak bu filmi izleyebilecek olmanız da en büyük artılardan biri olsa gerek. Eğer İnternet bağlantınız yavaş ise (Komşudan bağlanıyorsanız.) Görüntü kalitesini oynatıcıdan düşürebilirsiniz.. Karanlığın Elli Tonu Türkçe Dublajlı Sansürsüz olarak sitemiz de eklidir.. İyi seyirler dileriz ve filmle ilgili yorum yapmayı unutmayın.

  Diğer Adları:

  Fifty Shades Darker

  Yayın Tarihi:

  10 Şubat 2017

  Senaryo:

  E.L. James, Niall Leonard

  Resimler

  "Karanlığın Elli Tonu" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (24)