Filmler Türkçe Dublaj&Türkçe Altyazılı eklenmektedir. Dili kaynak bölümünden değiştirebilirsiniz. Açılmayan filmleri bize raporlamayı unutmayın.
Jack Reacher
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 620 Görüntülenme

Jack Reacher

Pittsburgh şehrinde yaşayan bir gençli adamın yaşamını öğreneceğiz Pittsburgh şehrinde yalnız başına yaşayan adam işine gelip giden jack reacher mesai saatlerinin bitiminden hemen ardından günlük evindeki iş hayatındaki telaşları yaşamaktadır.Mesai saatlerindeki çıkışının ardından o an 10th Street köprüsündeki karşıya bakar.Tam o anda bir sesler duymaktadır.Jack Reach garip bir sezgiyle yaklaşır ve silah seslerinin olduğuna farkına varır ve sivillere zarar gelmesinden endişlenir.Sivilleri kurtarmaya giderken siviller yarananlar ve ölenlerin malesef olduğunu öğrenir onları kurtarmaya çalışsada ne yapsa ne etsede malesef başaramayacaktır.Bunun kim yaptığını öğrenmek ister ve hemen hiç vakit kaybetmeden araştırma yapar.Ve yaptığı plan doğrultusunda fazla uzun sürmeden o cinayeti işleyenler hemen yakalanır 5 kişi enselendikden sonra adalete teslim edilir.Diğer vatandaşların endişelenmesinin ardından kimin olaydan kahraman olarak çıkacağını araştırırlar ve eski bir asker olduğunun öğrenirler Jack Reacher'in diğer yandan sosyal medyada aksiyon filmleri ve gerilim tadında bir film izleyeceksiniz her zaman ki gibi online ve hd olarak kalite olarak buradan izleyeceksiniz.Jack Recher eski bir asker olmasına rağmen bu kendini diğer vatadaşlara ve savcının kızına karşı söyleyebilecek mi ? Savcının kızı Jack Reacher'i nasıl bilecek.Jack reacher eski bir askerin verdiği deneyimle kaçmayı başarabilecek mi ? Kendini yeterince iyi gizleyebilecek mi ? Polisle başa çıkıp yanlış adamı arayanlar Jack Reacherin elbet bir gün haklı olduğunu anlayacaklar mı ? Gerilim ve Aksiyon bir olursa olacaklardan kaçının.Filmpas'ta her zaman ki gibi yerinizi alın ışıkları söndürün ve keyfini çıkarın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Online filmlerin her zaman ki kaliteli adresindesiniz dostlarım.Sosyal medyada bizlere Jack Reacher filmini söylemiştiniz ve eklemenizi rica etmiştiniz.Bizde bu çok sevilen ve izlenen filmi gördük ve ekleyelim dedik.Sosyal medyada bu film hakkında eleştiriler ve açıklamalar beğentiler ve hangi sahnelerin beğenmediğinizi bizlere açıkladınız detaylı bir şekilde bizde hepsini, gözden geçirdik durum şöyle ki Jack Reacher bu filmde mağdur rolü oynuyor ve mağdurluğunu ispatlayacak bir olay ve kanıtı yoktur ve kendi kendine kanıt oluşturmaya çalışacaktır Jack Reacher tıpkı john wick gibi hayali karakter ve kendinden özgün ve karakterli bir rolü oynuyor emin adımlarla yaptığı yoldan yaptığı plandan emin bir şekilde ilerleyecektir.Online ve Nette ilk çıkan filmlerin olduğu yer sizler için Jack Reacher

  Diğer Adları:

  Jack Reacher

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2012

  Senaryo:

  Lee Child, Christopher McQuarrie

  Ödüller:

  1 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?