Filmler Türkçe Dublaj&Türkçe Altyazılı eklenmektedir. Dili kaynak bölümünden değiştirebilirsiniz. Açılmayan filmleri bize raporlamayı unutmayın.
Assassin’s Creed
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.7 IMDB Puanı 1 Yorum 1,122 Görüntülenme

Assassin’s Creed

Yüzünü göstermeyen haliyle ve karakteriyle ünlü olan ve Türk filmindeki battal gaziyi anımsatan bir film daha oyunuyla popüler olup filmde bizleri nasıl etkileyecek Film sektörü tabi bildiğiniz gibi oyun sektörüne benzemiyor.Özetine geçersek Genetik kodunun açılması halinde 15.yüzyılda gizli bir suikastçıların hedefi olacaktır ve onların grubuna katılmak isteyecektir adamımız katılmayı çok istemektedir ancak onun için bazı testler yapılmıştır önce onları geçmesi geremektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Assassin's Creed Oyunuyla ve oyundaki serileri tutunca bir film olarak karşımıza gelip bu sefer filmi neden olmasın dediler ve oyundaki karakteriyle birebir gerçek filmdede yansıtmaya çalıştılar.Oyun ve film birbirine benzeyecekler mi ? oyun mu gerçekçi olacak film olarak mı ? bunların kararlarını tabi ki sizler vereceksiniz.Lakin oyununda olduğu korsan ve gemi savaşları filmdede görebilecekmiyiz en çok sorulardan birtanesi evet görebileceksiniz bu filmde olmasa diğer serilerinde aynı oyun gibi devam edecek. Filmpas iyi seyirler diler

  Diğer Adları:

  Assassin's Creed

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2016

  Senaryo:

  Michael Lesslie, Adam Cooper, Bill Collage

  Yorumlar (1)